Boka plats för vårterminen!

Vi startar många nya grupper i Gamlestaden/Kviberg men det finns fortfarande enstaka platser i andra grupper kvar med. Vårterminen startar v 3.

Vi har många barn på kö så det är väldigt svårt att få plats i vissa områden. Vill du som förälder bli tränare i en grupp så kan vi oftast lösa en plats omgående. Läs mer och anmäl intresse för att bli tränare här. Trycket är störst på grupper kring Kålltorp så vi rekommenderar att välja någon av de nya grupperna i Gamlestaden/Kviberg för er som kan. När man väl har en plats så hjälper vi alltid till att byta om det egentligen passar bättre i ett annat område. Ofta räcker det att bara gå en termin innan det går att byta till det önskade området.

Så bokar du:

  1. Gå till bokningssidan
  2. Ange din e-mailadress
  3. En engångskod skickas till din e-mail
  4. Ange engångskoden i popup-fönstret
  5. Läs informationen och filtrera fram det du är intresserad av
  6. Välj lämplig grupp och ”Anmäl”
  7. Genomför betalning. Allt klart!

Hör av dig till kansli@goteborgsgymnasterna.se om du har några frågor!

Om du redan har erfarenhet av gymnastik och är intresserad av en tävlingsgrupp så behöver du göra en intresseanmälan här istället. Vi tar bara emot gymnaster född 2013 och äldre till tävlingsgrupperna. Tävlingsgrupper startar vårterminen redan v 2.

Sök
Stäng denna sökruta.