Vill du stå kvar i vår kö?

Varje år rensar vi vår kö för att vi ska veta att den är aktuell. Om du redan har fått en plats hos oss eller av annan anledning inte önskar stå kvar i kön så behöver du inte göra någonting. Om du vill fortsatt stå kvar i kön så måste du boka en köplats (gratis). Vår kö är uppdelad utifrån vilket år som man ställde sig på kö. Systemet kommer att hindra dig från att boka en kögrupp som har längre kö-tid. Om du har flera barn på kö så kan det vara så att de har olika kögrupper och du kommer då att få ett mail/barn. Var uppmärksam på att du INTE ska boka kö 2024 för då förlorar du din kö-tid.

Så bokar du en kö-plats:

  1. Gå till bokningssidan och välj ”Kögrupper”
  2. Ange din e-mailadress
  3. En engångskod skickas till din e-mail
  4. Ange engångskoden i popup-fönstret
  5. När du är inloggad ser du vilken kögrupp som är öppen för dig att boka). Obs! Boka ej Kö 2024.
  6. Boka!
Sök
Stäng denna sökruta.